Kernteam België

Wij zijn steeds bereid om antwoorden te geven op al jullie vragen.
Aarzel niet om ons te contacteren!

Katrien Vermeersch katrien@rainbow4kids.be +32 478 76 89 84
Dany Gobert dany@rainbow4kids.be +32 475 41 95 41
Hilde Decaluwé hilde@rainbow4kids.be +32 486 23 12 52
Ingrid Nechelput ingrid@rainbow4kids.be +32 495 28 68 03
Josette Francois josette@rainbow4kids.be +32 496 07 22 96
Vera Vandersteen vera@rainbow4kids.be +32 475 29 22 11
Mary Rose De Maeseneer maryrose@rainbow4kids.be +32 474 30 71 78
Steven Gobert steven@rainbow4kids.be
Wim Gobert wim@rainbow4kids.be

Bekijk hier het organigram

Reageren is niet mogelijk