Sponsored kids

 


Terug naar overzicht klassen

Pre school 2B

Education is the foundation to success - Onderwijs is de basis naar het succes

teacher: Mrs. Rehema Mwazumo




My name is:
Dennis Kiema
Born on: 27-12-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Piet & Greet
from: Dilbeek
My name is:
Abdullahi Mbwana
Born on: 10-06-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Karel De Groote
from: Nevele
My name is:
Agnes Simon
Born on: 13-12-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Lidewij Vanherreweghe
from: Blankenberge
My name is:
Ali Mwafrika
Born on: 14-12-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Hanne & Ine Lauwer
from: Ingelmunster
My name is:
Amos Rophus
Born on: 09-06-2011
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Marijke De Ridder
from: Blankenberge
My name is:
Ashleyne Khanyereha
Born on: 14-02-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Luc & Trees Deconinck
from: Sint-Pieters-Leeuw
My name is:
Astrid Saulo
Born on: 01-08-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Yannick
from: Lennik
My name is:
Esther Nekesa
Born on: 21-10-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Marc Selleslagh
from: Mechelen
My name is:
Fatuma Fredrick Mlati
Born on: 25-05-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Lynn Collin
from: Schepdaal
My name is:
Felisha Kadzo Tuva
Born on: 12-07-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Luc & Lieve
from: Izegem
My name is:
Hawaa Njama Shee
Born on: 28-02-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Titiana Vercamp
from: Deerlijk
My name is:
Husna Suleiman
Born on: 04-09-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Joke
from: Gent
My name is:
Innocent Atsiaya
Born on: 10-07-2014
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Helga Zink
from: Oedelem
My name is:
Leila Victor
Born on: 21-05-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Magda Van Asch
from: Heffen
My name is:
Margret Juma Burale
Born on: 07-08-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Familie Grondelaers-Boon
from: Sint-Pieters-Leeuw
My name is:
Mariam Ali
Born on: 14-12-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Marc & Yvette Daele-Smet
from: Oudenburg
My name is:
Maryanne Njambi
Born on: 23-07-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Ann Proost
from: Turnhout
My name is:
Natasha Muthoni
Born on: 29-06-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Mathijs De Hondt & Liesbeth Putzeys
from: Hasselt
My name is:
Omar Matano
Born on: 11-04-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Christiane
from: Diksmuide
My name is:
Said Ali Mwamagoda
Born on: 06-01-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Mama Chris
from: Diksmuide
My name is:
Vincent Mwaura
Born on: 08-05-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Roger & Rita Hollander-Gielen
from: Peer
My name is:
Jackline Washuka
Born on: 23-06-2010
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Kathleen De Keukeleire
from: Zulte
My name is:
Yusuf Nthenge
Born on: 14-10-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Lien Deleye
from: Berchem
My name is:
Abidan Kazungu
Born on: 04-05-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Filip Van Steenkiste, Veronique, Margaux, Louise, Guillaume, Vincent
from: Drongen
My name is:
Brighton Odhiambo
Born on: 24-04-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Dauwe Vandingenen
from: Evergem
My name is:
Nurdin Swaleh
Born on: 22-06-2014
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Christine Vanneste
from: Waregem
My name is:
Silas Chiro
Born on: 12-07-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Sarie & Bram
from: Moorslede
My name is:
Ruth Chao
Born on: 26-04-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Rita Callewaert
from: Meulebeke
My name is:
Zulfa Idris
Born on: 03-12-2013
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Anoniem
from:
My name is:
Lincy Munguiti
Born on: 16-08-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
Sophie De Maeseneer
from: Ninove
My name is:
Diana Omar
Born on: 08-05-2012
Class: Pre school 2B
Sponsor:
PM
from: Izegem