Contacteer ons

 

Rainbow4kids vzw
Olmenlaan 24, 1750 Lennik    
katrien@rainbow4kids.be
GSM: 0478 768 984

Ondernemingsnummer BE 0886.676.109 

 

Blijf op de hoogte dankzij onze nieuwsbrief:

 

Heb je vragen of wens je in contact te komen met Rainbow4kids, neem dan rechtstreeks contact op met één van onderstaande personen.

 

Bij wie kan je terecht?


Algemeen beleid
Katrien Vermeersch +32 478 76 89 84 katrien@rainbow4kids.be
Administratie en boekhouding
Dany Gobert +32 475 41 95 41 dany@goberdini.be
Pedagogische steun en vrijwilligerswerking
Katrien Vermeersch +32 478 76 89 84 katrien@rainbow4kids.be
Ingrid Nechelput +32 495 28 68 03 ingrid.nechelput@outlook.com
Mary Rose De Maeseneer +32 474 30 71 78 mrdm01@gmail.com
Leraars zonder grenzen vzw info@lzg.be
Evenementen
Mary Rose De Maeseneer +32 474 30 71 78 mrdm01@gmail.com
Steven Gobert goveco@gmail.com
Wim Gobert wim@goberdini.be
Redactie
Hilde Decaluwé +32 486 23 12 52 hilde@rainbow4kids.be
Wim Zeeuwe +32 495 32 37 41 wim.zeeuwe@telenet.be
Geert Neirinck +32 477 66 08 52 geertrainbow@gmail.com
Cis Louagie
Sponsorbrieven
Ingrid Nechelput +32 495 28 68 03 ingrid.nechelput@outlook.com
Sponsorprogramma
Hilde Decaluwé +32 486 23 12 52 hilde@rainbow4kids.be
Vera Vandersteen +32 475 29 22 11 vera@rainbow4kids.be

 

Rainbow4kids primaryschool

Ben je op vakantie in Kenia en wens je een bezoekje aan de school te brengen?

Neem dan op voorhand contact op met de manager of de head teacher voor een afspraak.


Manager
Rev. Fred Indiazi +254 721 721 600 fredindiazi@yahoo.com
Head teacher
Mr. Baraza +254 717 538 944 barazadouglas34@yahoo.com

Locatie:

aan het postkantoor van Diani, volg je de richting naar de Ukunda airstrip = vliegveld en je komt vanzelf aan de school.